English (Google)

"Choć mój pogląd ma przestrzeń nieba, moje działania i szacunek dla przyczyny i skutku są miałkie jak ziarnko mąki."

Guru Rinpocze

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia szczegółów związanych z transportem i / lub pobytem.

Samochodem lub motocyklem

Jadąc przez Olsztyn kierujemy się na drogę nr. 16 na Ełk / Augustów i po przejechaniu ok. 25 km zjeżdżamy w prawo na Bartołty Wielkie. Następnie po 4 km w Bartołtach Wielkich na skrzyżowaniu skręcamy w lewo na Leszno i po ok. 250 m skręcamy w lewo w drogę naprzeciwko kościoła oznaczoną kierunkowskazem “Kierzbuń 2 km”. Po 1 km dojeżdżamy do nasypu rozciągającego się wzdłuż prawej krawędzi drogi, na końcu którego skręcamy w prawo, mijamy gospodarstwo po prawej stronie i po 300 m dojeżdżamy na wzgórze gdzie znajduje się ośrodek.

Jadąc przez Szczytno kierujemy się na drogę nr. 57 na Dźwierzuty. W Dźwierzutach zjeżdżamy z drogi nr. 57 w lewo na Rumy i przez Leszno dojeżdżamy do Bartołt Wielkich. W Bartołtach skręcamy w prawo w drogę naprzeciwko kościoła oznaczoną kierunkowskazem “Kierzbuń 2 km”. Po 1 km dojeżdżamy do nasypu rozciągającego się wzdłuż prawej krawędzi drogi, na końcu którego skręcamy w prawo, mijamy gospodarstwo po prawej stronie i po 300 m dojeżdżamy na wzgórze gdzie znajduje się ośrodek.


Zobacz BOO Bartołty Wielkie na więszej mapie...

Pociągiem lub autobusem

Dojeżdżamy do Dworca Głównego PKP w Olsztynie przy którym znajdują się również Dworzec PKS i przystanki autobusowe. Następnie idziemy w kierunku McDonalda mieszczącego sie przy rondzie na przeciwko dworca. Tam znajduje się przystanek busów zwanych OKejkami. Wsiadamy do Okejki jadącej do Barczewa ok. 20 min i tam wysiadamy na pętli autobusowej (nie mylić z przystankiem przy dworcu PKP). Z Barczewa odbierzemy Was samochodem.